קייטרינג השוואת מחירים – מחירון קייטרינג לפי סוגי אירועים שונים

כשאנחנו מחליטים לערוך אירוע, בין אם מדובר באירוע פרטי ובין אם מדובר באירוע עסקי או אחר, ההוצאה המשמעותית ביותר שלנו, במרבית המקרים, תהיה על שירותי קייטרינג. ישנם מקומות אשר קובעים את מחיר השכרת המקום על פי כמות האורחים וכמות המנות שאנחנו מזמינים, ואם אנחנו בוחרים לערוך אירוע בבית פרטי, עסק, פארק או מקום ציבורי פתוח אחר, אז אם אנחנו מזמינים שירותי קייטרינג, הרי שזו תהיה ההוצאה הכי גדולה שלנו, בדרך כלל.

לשמחתנו, היום בעידן האינטרנט אנחנו יכולים לבדוק חברות קייטרינג השוואת מחירים מלאה, כך שנוכל לבחון כמה כל חברה גובה והאם זה רלוונטי עבורנו. יש לא מעט מקורות מידע שיכולים לעזור לנו בכך.

לפני שאנחנו נציג דוגמאות למחירים בסיסיים של שירותי קייטרינג עבור אירועים שונים, צריך להדגיש כאן, מה יכול להשפיע על המחיר. הרי זה לא מספיק רק לבצע השוואת מחירים בין חברות, צריך גם להבין מה יכול להשפיע על המחירים שהן קובעות עבור כל אירוע ואירוע.

פרמטרים לקביעת מחיר קייטרינג

פרמטר ראשון זה איכות החברה. סביר להניח שחברת גורמה תדרוש הרבה יותר מאשר חברה רגילה, כנ"ל לגבי קייטרינג שמתמחה בסוג מטבח מסוים לעומת חברת קייטרינג כללית.

פרמטר שני הוא סוג האירוע. ייתכן מאוד שבאירועים מסוימים החברות ידרשו יותר מאשר באירועים בסדר גודל שונה. זה תלוי על פי מה שמשתלם להן.

פרמטר שלישי מתייחס להיבטים של מיקום, מועד וכמובן על פי היבטים של ביקוש והיצע.

מחירון כללי לשירותי קייטרינג

אנחנו יכולים למצוא טווחי מחירים שונים עבור שירותי קייטרינג. למשל, קייטרינג חלבי יכול לעלות בין 200 ל-300 שקל פר סועד. שוב, זה תלוי בכמות הסועדים, תלוי בסוג המנות, איכות החברה ועוד.

לעומת זאת, קייטרינג בשרי, ייתכן ויעלה פחות, למרות שקיים ביקוש רב, ישנן יותר חברות קייטרינג שמציעות שירות כזה מאשר שירותי קייטרינג אחרים. לכן המחירים יהיו בטווחים מעט יותר נמוכים.

ככל שהשירות יהיה פחות נפוץ, כך סביר להניח המחיר יהיה גבוה יותר.

רוצים לתת לאורחים שלכם חוויה קולינרית בלתי נשכחת?

צרו איתנו קשר ונתחיל לארגן לכם את האירוע הכי טעים שאפשר

להזמנה ופרטים נוספים

כתבו לנו ונחזור אליכם בהקדם